بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

نحوه بازیابی تاریخچه تماس های حذف شده از گوشی شیائومی

بازگرداندن تاریخچه تماس حذف شده در گوشی شیائومی و گوشی های اندرویدی

موثرترین راه برای بازیابی تاریخچه تماس های حذف شده از گوشی شیائومی، استفاده از ابزار بازیابی اطلاعات شخص ثالث مانند FoneDog Toolkit – Android Data Recovery یا Android Data Recovery است.

این ابزارها می توانند دستگاه شیائومی شما را اسکن کنند و گزارش تماس های حذف شده را بازیابی کنند، حتی اگر نسخه پشتیبان نداشته باشید.

نکته کلیدی این است که سریع عمل کنید، زیرا گزارش تماس های حذف شده می تواند به مرور زمان توسط داده های جدید روی تلفن شما بازنویسی شود. استفاده از ابزار قابل اعتماد بازیابی اطلاعات بهترین راه برای به حداکثر رساندن شانس بازیابی تاریخچه تماس های حذف شده شیائومی است.


مراحل کلیدی بازیابی تاریخچه تماس

نرم افزار بازیابی اطلاعات را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. FoneDog Toolkit و Android Data Recovery دو گزینه پیشنهادی هستند که یکی را می توانید انتخاب کنید.

گوشی شیائومی خود را به کامپیوتر وصل کنید و اشکال زدایی USB را در گوشی فعال کنید. این به نرم افزار اجازه می دهد تا به داده های گوشی شما دسترسی داشته باشد. (“تنظیمات” را وارد کنید < “درباره تلفن” را کلیک کنید < روی “شماره ساخت” چندین بار ضربه بزنید تا یادداشت “شما در حالت توسعه دهنده قرار گیرد” < بازگشت به “تنظیمات” < “گزینه‌های برنامه‌نویس” را کلیک کنید < “اشکال‌زدایی USB” را بررسی کنید.)

در نرم افزار، “Call History” را به عنوان نوع داده برای اسکن و بازیابی انتخاب کنید. سپس این برنامه گوشی شما را اسکن می کند و گزارش تماس های حذف شده قابل بازیابی را نمایش می دهد.

پیش نمایش سابقه تماس های بازیابی شده را مشاهده کنید و گزارش هایی را که می خواهید بازیابی کنید انتخاب کنید. سپس نرم افزار به شما اجازه می دهد تا گزارش تماس های بازیابی شده را در رایانه خود ذخیره کنید.

اگر قبلاً از اطلاعات تلفن شیائومی خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، می توانید سابقه تماس را از یک نسخه پشتیبان محلی یا پشتیبان Google Drive نیز بازیابی کنید.

به عنوان آخرین راه حل، همچنین می توانید با شرکت مخابراتی تلفن همراه خود تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها سابقه ای از سابقه تماس های گذشته شما را دارند که می توانند ارائه دهند.


خلاصه مراحل

  1. دستگاه شیائومی را به کامپیوتر متصل کنید
  2. USB debugging را باز کنید
  3. نوع داده را برای اسکن انتخاب کنید
  4. مشاهده و بازیابی تماس های مورد نیاز
author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید