بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

چگونه یادداشت های پنهان شده در گوشی شیائومی را برگردانیم؟

برگرداندن یادداشت های مخفی شده گوشی های شیائومی

برای پنهان کردن یادداشت‌های مخفی در گوشی شیائومی، می‌توانید این مراحل را دنبال کنید:

برنامه Notes را در گوشی شیائومی خود باز کنید.

به آرامی از نوار جستجو تا انتهای صفحه به پایین بکشید تا صفحه محافظت شده با رمز عبور نمایان شود.

صفحه نوت را به پایین بکشید

رمز عبوری را که هنگام مخفی کردن یادداشت‌های خود تنظیم کرده‌اید (متفاوت با رمز عبور تلفن خود) وارد کنید.

هنگامی که روی صفحه محافظت شده با رمز عبور قرار می گیرید، تمام یادداشت های مخفی خود را خواهید دید.


نحوه باز کردن یک یادداشت مخفی شده

مراحل بالا را دنیال کنید

می‌توانید روی یادداشت ضربه بزنید و نگه دارید، سپس از بین گزینه‌ها Unhide را انتخاب کنید، یا روی یادداشت ضربه بزنید تا باز شود، سپس روی نماد سه نقطه در بالا سمت راست کلیک کنید و Unhide را انتخاب کنید.


اگر نتوانم بخش یادداشت های پنهان را پیدا کنم، چه کاری باید انجام دهم؟

برنامه Notes را باز کنید و به آرامی از نوار جستجو در بالا به سمت پایین بکشید تا نزدیک درگاه شارژ. این باید شما را به صفحه یادداشت های پنهان محافظت شده با رمز عبور هدایت کند.

اگر تند کشیدن به پایین جواب نداد، سعی کنید با یک حرکت سریع با ۲ تا ۳ انگشت به پایین بکشید. برخی از کاربران این کار را برای دسترسی به یادداشت‌های پنهان گزارش می‌کنند.

اطمینان حاصل کنید که از رمز عبور صحیحی استفاده می‌کنید که هنگام پنهان کردن یادداشت‌ها تنظیم کرده‌اید. این رمز عبور از رمز عبور صفحه قفل گوشی شما جدا است.

اگر رمز عبور را فراموش کرده‌اید، می‌توانید «رمز عبور حفاظت از حریم خصوصی» را در تنظیمات گوشی خود بازنشانی کنید. این به شما امکان می دهد یک رمز عبور جدید برای دسترسی به محتوای مخفی تنظیم کنید.

به عنوان آخرین راه حل، ممکن است لازم باشد دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید تا یادداشت های پنهان را حذف کنید، اگر دیگر نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. با این حال، با این کار تمام داده های گوشی شما پاک می شود.

 

 

 

 

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید