بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

10 بهترین ساعت و بند هوشمند کالری شمار در سال 2023

بهترین ساعت هوشمند کالری شمار

ساعت‌های کالری‌سنج به شدت در بازار در حال گسترش هستند. با افزایش اهمیت به سلامتی، تناسب اندام در ورزشکاران و جوانان اهمیت زیادی پیدا کرده است، از این رو ردیابی دقیق کالری سوزانده شده می‌تواند کمک شایانی به فعالیت‌های کاهش وزن داشته باشد. همچنین پیشنهاد می کنیم از بهترین برنامه های کالری شمار اندرویدی دیدن کنید.

در مقاله برخی از بهترین ساعت‌ها و بندهای هوشمند کالری شمار موجود در بازار آشنا می‌شویم:


1. ساعت هوشمند FitBit Flex

این ساعت یک کالری شمار کلاسیک است که در بین کاربرانی که سعی در کاهش وزن به روشی سیستماتیک دارند، محبوب است. علاوه بر داده های زنده، تخمین سفارشی کالری سوزانده شده را بر اساس ویژگی های شخصی مانند جنسیت و وزن ارائه می دهد.

ساعت کالری شمار FitBit Flex

Fitbit Flex دارای ویژگی های جذابی مانند نظارت بر خواب و ارزیابی هدف است، اما هیچ چیز بیش از حد فانتزی نیست. فیت بیت علاوه بر ساخت یک ساعت کالری شمار عالی، به دلیل پشتیبانی خوب محصول شهرت دارد. ما فکر می کنیم که ساعت Flex برای افرادی که تازه وارد دنیای ردیابی تناسب اندام ساعت هوشمند شده اند، انتخاب ایده آلی است.


2. مانیتور ضربان قلب Polar RS300X و کامپیوتر

اگر به دنبال مچ بند کالری سوزی با تمام ویژگی های اندازه گیری سرعت و زمان بندی هستید، احتمالاً از یک ساعت قطبی مانند RS300X قدردانی خواهید کرد. تعداد کمی از دستگاه های دیگر ترکیبی دقیق از عملکرد و کاربر پسند بودن را ارائه می دهند.

بند کالری سوز Polar RS300X

Polar RS300X ضربان قلب، سرعت و مسافت را با دقت المپیک کنترل می کند. 16 جلسه تمرین آخر شما برای ردیابی آسان پیشرفت قابل ذخیره است و شما می توانید “مناطق ورزشی شخصی” را تعیین کنید تا شما را به سمت ورزش پایدار با شدت کامل راهنمایی کند. نه خیلی گران یا خیلی ارزان، RS300X برای بسیاری از دوندگان یک انتخاب رضایت بخش در بازار متوسط ​​است.


3. بند هوشمند Garmin vívofit 2

vívofit 2 توسط سازنده معروف محصولات GPS، Garmin ساخته شده است. درست به نظر می رسد، vívofit از قدرت GPS استفاده می کند. این فناوری امکان ردیابی مسافت، کالری یا زمان را به انتخاب شما فراهم می کند. اهداف شخصی در طول زمان افزایش می یابد تا شما را به چالش بکشد.

برای ایجاد انگیزه، vívofit یک هشدار شنیداری ارائه می‌کند که به شما یادآوری می‌کند در صورت لزوم از تنبلی خود خارج شوید و حرکت کنید. این عملکرد برای کسانی که کارهای میز کار دارند و نیاز به یادآوری ظریف برای توقف، کشش یا راه رفتن دارند مفید است

ساعت کالری سوز Garmin vivofit 2

ساعت کالری سوزی vívofit دارای یک سال عمر باتری چشمگیر است که تقریباً از هر ساعت کالری سوزی دیگری بهتر است. این ساعت یک پله بالاتر از مدل‌های ساعت کالری سوز با تنوع باغی است و مجموعه‌ای از ویژگی‌های غنی را برای هزینه مناسب ارائه می‌کند.


4. ساعت کالری شمار Nike+ FuelBand SE

نایک را دوست دارید؟ FuelBand SE با استایل کلاسیک نایک و سطح عملکرد مطلوب برای قیمت مناسب، امیدوارکننده است. باند سوخت از سرعت، مسافت و دور برای محاسبه میزان کالری سوزی شما استفاده می کند.

داده های تولید شده توسط دستگاه تا حدی در “NikeFuel” اندازه گیری می شود، یک واحد ردیابی که به گفته سازندگان، “روشی جهانی برای اندازه گیری حرکت برای انواع فعالیت ها است.”

مچ بندی سنجش کالری Nike Fuelband SE

اینجاست که ما باید به نایک در مورد دقت داده های تولید شده اعتماد کنیم، زیرا هیچ کس نمی داند که در محاسبه NikeFuel چه می شود. در کل، خریداران راضی به نظر می رسند. ارگونومی کاربرپسند Nike+ FuelBand شرط خوبی برای افراد فعالی است که چیزی خوب، اما نه خیلی خوب می خواهند.


5. ساعت سنجش کالری Misfit Ray

طراحی مینیمالیستی Misfit Ray Fitness + Sleep Tracker که برای بازار روز ساخته شده است، آنطور که از نامش پیداست، کج و کوله نیست. شاین که از آلومینیوم درجه هواپیما ساخته شده است، چندین عملکرد ردیابی دارد که در مجموع تصویر کامل تری از سلامتی شما ارائه می دهد، از جمله یک “ژورنال غذایی عکس روزانه” منحصر به فرد که اهداف رژیم غذایی و ورزش شما را به هم مرتبط می کند.

Misfit ارزیابی هدف را ساده نگه می‌دارد، با هاله‌ای زیبا از چراغ‌های LED که صفحه ساعت را احاطه کرده‌اند و به اندازه‌ای روشن می‌شوند که شما هر روز به هدف فعالیت خود رسیده‌اید: “انگیزه در یک نگاه”.

ساعت کالری شمار و ردیاب سلامتی Misfit Ray Fitness + Sleep Tracker

پیشنهادات Ray انتخاب‌های رنگی بسیار زیبایی هستند، مانند «شراب» مجلل و «طوفان» آبی عمیق. این باتری از باتری استفاده می‌کند که حداقل شش ماه دوام می‌آورد (بیشتر از بقیه).

این یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند یک ساعت کالری شماری متعادل داشته باشند که همه کارها را درست انجام دهد و آنها را به خوبی انجام دهد.


6. ساعت Timex Men’s Ironman Road Trainer

Timex Ironman Road Trainer می تواند به شما کمک کند تا سطح کاملی از مصرف کالری را به صفر برسانید. با Ironman می توانید ریکاوری و اوج ضربان قلب خود و البته کالری سوزانده شده در طول تمرین را اندازه گیری کنید. همچنین به طور باورناپذیری یک تایمر شمارش معکوس وجود دارد و دو زنگ هشدار روزانه با پشتیبان گیری خودکار. جالبه که زمان را هم نشان می‌دهد.

بهترین ساعت هوشمند کالری شمار Timex Men’s Ironman Road Trainer

بسیاری از کالری شمار ها ازاز دقت خوبی برخوردار نیستند، اما این یکی نیست. در تلاش برای بهبود دقت آن، ساعت به گونه‌ای طراحی شده است که «مکالمه تکه تکه» و دیگر منابع محیطی که تداخل الکترونیکی ایجاد می‌کنند را حذف کند. Ironman مانند یک چاقوی سوئیسی همه کاره تمامی ردیاب‌های تناسب اندام را هندل می‌کند.


7. دستبند کالری شمار Jawbone UP24

Jawbone ساخت سانفرانسیسکو پیشرو در ابزارک های تناسب اندام پوشیدنی است. ویژگی مخفی آن فناوری اختصاصی “UP” است که بر مجموعه ای از حسگرهای پیچیده استوار شده است که داده های مربوط به فعالیت های روزانه شما را جمع آوری کرده و از آن برای پیشبرد پیشرفت در دنیای واقعی استفاده می کند، همانطور که در ساعت باریک UP24 دیده می شود.

دستبند سلامتی Jawbone UP24

دستگاه UP24 شما حاوی یک “مربی هوشمند” است که هدف اصلی آن ایجاد انگیزه در شما برای انجام حداقل یک انتخاب سالم در روز است. از نظر طراحی، ردیاب Jawbone براق و محجوب است. با همگام سازی داده ها در زمان واقعی، معیارهای خواب عمیق و سبک، هشدارهای بیکار، و سازگاری با هزاران برنامه شخص ثالث، Jawbone یک ارزش بسیار خوب برای پول است.


8. ساعت هوشمند کالری شمار MorePro Fitness Tracker

این ساعت کالری سنج یکی از گران‌ترین ردیاب‌های کالری سنج موجود در لیست است، اما ممکن است بهترین ساعت کالری شمار در بین همه آنها باشد. ردیاب سلامت MorePro Fitness Tracker یک مچ دست پیشرفته است که همانطور که ممکن است تصور کنید، کار بسیار بیشتری از صرف کالری شماری انجام می دهد.

بهترین ساعت کالری سنج 2023

پایه شامل یک نمایشگر ضربان قلب پیشرفته است که برای استفاده نیازی به بند ندارد. به طور خودکار فعالیت های مختلف مانند پیاده روی، دویدن و دوچرخه سواری را تشخیص می دهد.

همچنین یک کالری شمار و گام شمار ردیابی خواب نیز وجود دارد. MorePro بسیار خودکار می‌تواند تجزیه و تحلیل عمیقی را که برای تعیین کمیت و بهینه‌سازی کامل سطح فعالیت‌های خود با هزینه کمتر از رقبا نیاز دارید، به شما ارائه دهد.


9. دستبند کالری سنج کودکان X-Doria KidFit

این دستبند سلامتی کالری سنج برای بچه هاست. افراد جوانی که در اوایل عادت های سالم ایجاد می کنند، در طول زندگی خود سالم تر خواهند بود. X-Doria KidFit می تواند کمک کند.

ساعت کالری شمار بچه گانه X-Doria KidFit

ساعت شمارش کالری که برای افراد 5 تا 13 ساله ساخته شده است، این ردیاب بی‌سیم و فعالیت بی‌سیم به کاربران جوان اجازه می‌دهد اهداف خود را تعیین کنند و از تلاش برای رسیدن به آنها لذت ببرند. X-Doria سازگار با USB و گوشی های هوشمند، با ارائه این کالری شمار مقرون به صرفه به بازار، به والدین و کودکان خدمات ارائه می دهد.


10. ساعت ورزشی Polar FT4 Heart Rate Monitor

ساعت مانیتور ضربان قلب Polar FT4 بسیار فراتر از یک مانیتور ضربان قلب است! این یک کالری‌سنج نیز هست و حتی می‌توانید با کمک فناوری GymLink آن را به تجهیزات ورزشی سازگار متصل کنید.

ویژگی های اضافی شامل یک بند سینه ضربان قلب است که از پارچه نرم و راحت ساخته شده است که با شکل بدن شما مطابقت دارد. این مانیتور در برابر آب مقاوم است و دارای یک باتری قابل تعویض است.

ساعت کالری شمار Polar FT4 Heart Rate Monitor

این یکی از محبوب ترین شمارشگرهای کالری است که می خواهید پیدا کنید، با بیش از 5000 بررسی در آمازون تا زمان این پست! قیمت مناسبی دارد، در آزمون زمان مقاومت می کند و ارزش باورنکردنی را به شما ارائه می دهد.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید