بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

نحوه فعال سازی VoWifi شیائومی

فعال کردن vowifi در گوشی شیائومی

برخلاف تماس‌های تلفنی سنتی، این فناوری از اتصال WiFi برای برقراری تماس استفاده می‌کند و اتصال را حتی در مناطقی با پوشش ضعیف تلفن همراه تضمین می‌کند. با پیشرفت تکنولوژی، تماس های تلفنی از نظر کیفیت و پشتیبانی بهتر شده است. این پیشرفت باعث ایجاد VoWiFi و فناوری VoLTE شده است که هر دو با گوشی های هوشمند شیائومی سازگار هستند.

VoWiFi که به عنوان Voice over WiFi نیز شناخته می شود، به کاربران اجازه می دهد با استفاده از دستگاه شیائومی خود و اتصال WiFi تماس برقرار کنند. این ویژگی به ویژه در مناطقی که پوشش تلفن همراه محدود است مفید است. برخلاف VoLTE که به داده های تلفن همراه متکی است، فعال کردن VoWiFi در دستگاه شیائومی به کاربران امکان می دهد با استفاده از اتصال WiFi خود تماس برقرار کنند. با این حال، در دسترس بودن این سرویس به اپراتور تلفن همراه بستگی دارد.

یکی از مزایای قابل توجه VoWiFi کاهش مصرف انرژی آن در مقایسه با سایر جایگزین ها است. در مقایسه با تماس های VoIP یا خدمات تماس ارائه شده توسط برنامه هایی مانند اسکایپ، وایبر یا واتس اپ، به طور قابل توجهی انرژی کمتری مصرف می کند.


نحوه فعال کردن VoWiFi در گوشی شیائومی

فناوری VoWiFi به طور کلی در تلفن های هوشمند شیائومی ما غیرفعال است. برای فعال کردن VoWiFi در Xiaomi، Redmi یا POCO، فقط باید مراحل زیر را انجام دهیم:

* # * # 869434 # * # * را شماره گیری کنید. پس از آن، پیام «VoWiFi Carrier check was disabled» ظاهر می شود، این نشان می دهد که VoWiFi در شیائومی ما فعال شده است.

ر ادامه به تنظیمات> سیم کارت و شبکه های تلفن همراه می رویم

پس از ورود، گزینه « برقراری تماس با استفاده از Wi-Fi » را فعال می کنیم.

اگر شیائومی ما یک گوشی هوشمند دو سیم کارته است، گزینه VoWiFi در تنظیمات> سیم کارت ها و شبکه های تلفن همراه> SIM1 / SIM2 یافت می شود.

به این ترتیب ما قادر خواهیم بود VoWiFi را در شیائومی خود فعال کنیم و با استفاده از اتصال WiFi یا WLAN تلفن هوشمند خود تماس برقرار کنیم.


ویدیو

.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید