بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

قابلیت Show My Caller ID چیست و چگونه آن را لغو کنیم؟

چگونه قابلیت Show My Caller ID را غیرفعال کنیم

“Show My Caller ID” قابلیتی در آیفون است که به کاربران امکان می دهد هنگام برقراری تماس، کنترل کنند که آیا شماره تلفن آنها نمایش داده شود یا خیر. با خاموش کردن این ویژگی، شماره تلفن به گیرنده تماس نشان داده نمی شود. این می تواند برای حفظ حریم خصوصی یا برقراری تماس‌های ناشناس گزینه فعال یا غیرفعال کردن «نمایش شناسه تماس‌گیرنده من» را می‌توانید در تنظیمات تلفن در آیفون پیدا کنید.


روش غیر فعال کردن Show My Caller ID

برای لغو نمایش شناسه تماس گیرنده خود در آیفون، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

  • به تنظیمات بروید.
  • به پایین اسکرول کنید و روی Phone ضربه بزنید.
  • روی Show My Caller ID ضربه بزنید.
  • ویژگی را خاموش کنید.

اگر گوشی اندرویدی دارید، مراحل ممکن است کمی متفاوت باشد. معمولاً می توانید گزینه پنهان کردن شناسه تماس گیرنده خود را در تنظیمات تماس پیدا کنید.

به خاطر داشته باشید که در دسترس بودن این ویژگی ممکن است به شرکت مخابراتی شما بستگی داشته باشد. اگر این گزینه را در منو نمی بینید، احتمالاً به این معنی است که شرکت مخابراتی شما از این ویژگی پشتیبانی نمی کند.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید