بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

چگونه برای هر مخاطب در آیفون یک آهنگ قرار دهیم؟

تنظیم آهنگ زنگ و موسیقی برای هر مخاطب در آیفون
  • مخاطبین (Contacts) را در آیفون خود باز کنید.
  • مخاطبی را که می خواهید برایش آهنگ زنگ تنظیم کنید پیدا کنید و روی نام او ضربه بزنید.
  • در گوشه سمت راست بالای صفحه اطلاعات مخاطب، روی Edit ضربه بزنید.
  • به پایین بروید و روی آهنگ زنگ ضربه بزنید.
  • آهنگی را که می خواهید به عنوان آهنگ زنگ مخاطب استفاده کنید انتخاب کنید.
  • روی Done (انجام شد) در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
  • دوباره روی Done در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
  • آهنگ اکنون آهنگ زنگ آن مخاطب خاص خواهد بود.

اختصاص آهنگ های زنگ منحصر به فرد روی مخاطبین آیفون

می‌توانید برنامه‌های آهنگ زنگ را در فروشگاه iTunes از موسیقی آیفون خود برای ساخت آهنگ‌های زنگ دریافت کنید. هنگامی که آهنگ های زنگی را دارید که می خواهید استفاده کنید، برنامه مخاطبین را باز کنید. یک مخاطب را انتخاب کنید، روی Edit ضربه بزنید و سپس صفحه را به سمت پایین حرکت دهید تا به بخش اختصاص دادن آهنگ زنگ به این مخاطب برسید.


سوالات متداول

سوال: من به تازگی آیفون 4 خود را به IOS5 آپدیت کردم. بعد از پرداختن به زنگ های از دست رفته، اکنون می خواهم آنها را به مخاطبین خود اختصاص دهم، اما وقتی به مخاطب می روم، در گوشه سمت راست “ویرایش” وجود ندارد؟!

پاسخ اول: بازنشانی را امتحان کنید. دکمه های روشن/خاموش و صفحه اصلی را با هم به مدت 10+ ثانیه فشار دهید و نگه دارید، بدون توجه به نوار لغزنده خاموش روشن، تا زمانی که لوگوی اپل را ببینید. انجام این کار بی خطر است، نباید محتوا از بین برود. این همان راه اندازی مجدد است.

پاسخ روش دوم: راه‌اندازی مجدد آیفون s.everithing از iCloud است. به تنظیمات-iCloud بروید. مخاطبین را از آنجا به حالت خاموش تغییر دهید و سپس از روشن به خاموش برگردید (یا می‌توانید آن را روشن کنید) و گزینه keep on iphone را انتخاب کنید.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید