بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

نحوه تنظیم آهنگ زنگ مختلف برای دو سیمکارت برای آیفون با آیپد

نحوه تنظیم آهنگ های زنگ مختلف برای دو شماره تلفن مختلف در آیفون با iOS 17 | TechRushi

با ورود iOS 17، نحوه تنظیم آهنگ های زنگ متمایز برای هر سیم کارت را در iPhone یا iPad Apple خود بیاموزید. در حالی که پشتیبانی از دو سیم کارت از طریق eSIM وجود دارد، آهنگ های زنگ جداگانه برای هر خط اکنون امکان پذیر است. یک راهنمای گام به گام برای اختصاص آهنگ های زنگ منحصر به فرد به شماره های دو سیم کارت یا eSIM را در اینجا آورده‌ایم. این ویژگی را امروز با ثبت نام در برنامه نرم افزار بتا اپل برای iOS 17 آزمایش کنید.


نحوه تنظیم آهنگ زنگ روی هر شماره سیم کارت در آیفون یا آیپد دو سیم کارته

آهنگ های زنگ را برای دو سیم کارت فیزیکی یا eSIM به راحتی سفارشی کنید. هنگام استفاده همزمان از دو اپراتور مطمئن شوید که قفل آیفون یا آیپد تلفن همراه شما باز است. مدیریت را با تغییر نام پروفایل های سیم کارت قبل از اختصاص آهنگ های زنگ متمایز ساده کنید. به راحتی بین خطوط شخصی، کاری و تجاری برای تماس ها و پیام ها در iOS 17 تفاوت قائل شوید.

 1. در iPhone یا iPad خود به تنظیمات بروید.
 2. Sound and Haptics را انتخاب کنید و روی Ringtone ضربه بزنید.
 3. برای تنظیم آهنگ زنگ جدید، شماره سیم کارت را انتخاب کنید.
 4. روی نام آهنگ زنگ از لیست ضربه بزنید تا آن را تنظیم کنید.
 5. روی فلش Back در بالا سمت چپ ضربه بزنید تا به عقب برگردید و تغییرات خود را اعمال کنید.

تنظیم زنگ آهنگ برای IOS 17 گام اول

مراحل تغییر یا انتخاب آهنگ زنگ متمایز برای شماره دیگر شما مشابه موارد ذکر شده در بالا است. شما همچنین می توانید آهنگ های زنگ جدید را از فروشگاه Tone که در همان بخش تنظیمات قرار دارد خریداری و دانلود کنید.


نحوه تنظیم آهنگ زنگ مختلف برای هر مخاطب در iPhone یا iPad

اگر آهنگ زنگ سفارشی را برای هر مخاطب یا گروهی از مخاطبین ترجیح می دهید، مراحل کمی متفاوت از مراحل تخصیص آهنگ زنگ به یک سیم کارت یا شماره جداگانه است. در زیر راهنمایی در مورد نحوه تغییر آهنگ زنگ برای مخاطب وجود دارد:

 1. در دستگاه خود به مخاطبین بروید.
 2. نام یا مخاطبی را از لیست انتخاب کنید.
 3. روی دکمه Edit از بالا ضربه بزنید.
 4. آهنگ زنگ را انتخاب کنید.
 5. از لیست صداها برای تنظیم آن را انتخاب کنید.
 6. برای ذخیره روی برگشت از بالا ضربه بزنید.

نحوه تنظیم آهنگ زنگ در گوشی آیفون برای مخاطبین مختلف

این مراحل را دنبال کنید تا همان آهنگ زنگ را به مخاطب دیگری اختصاص دهید و یک گروه یا خانواده با آهنگ زنگ مشترک ایجاد کنید. از طرف دیگر، می توانید یک آهنگ زنگ منحصر به فرد را به هر مخاطب اختصاص دهید.


چه چیزی را می توانید جدا از آهنگ زنگ در هر سیم کارت سفارشی کنید؟

جدا از آهنگ های زنگ، امکان تنظیم نوع لرزش منحصر به فرد برای هر شماره سیم کارت در آیفون ها و آیپدهای دو سیم کارته نیز وجود دارد. سفارشی سازی الگوی لرزش در قسمت تنظیمات آهنگ زنگ انجام می شود.

 • در iPhone یا iPad خود به تنظیمات بروید.
 • Sound and Haptics را انتخاب کنید و روی Ringtone ضربه بزنید.
 • برای تنظیم نوع لرزش، شماره سیم کارت را انتخاب کنید.
 • روی لرزش ضربه بزنید.
 • از لیست انتخاب کنید یا یک الگوی سفارشی ایجاد کنید.
 • برای ذخیره تغییرات خود روی برگشت ضربه بزنید.

سفارشی سازی لرزش در سیمکارت های مختلف در گوشی های آیفون

با این حال، اختصاص صداهای منحصر به فرد برای پیام ها یا متن ها به سیم کارت های جداگانه پشتیبانی نمی شود. شما یک صدا برای همه شماره های سیم کارت خواهید داشت. همین محدودیت در مورد زنگ های ایمیل و سایر هشدارها نیز اعمال می شود. آیا ترجیح می‌دهید صداها مانند آهنگ‌های زنگ تلفن خود را سفارشی کنید؟ یا به صداهای پیش فرض پایبند هستید؟ ترجیحات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید