بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

برگرداندن برنامه مدیریت فایل شیائومی (فایل منیجر)

بازیابی برنامه مدیریت فایل شیائومی

لطفا تماس نگیرید ، این محتوا جنبه آموزشی دارد و خدمات توسط تیم می مالز انجام نمی شود لطفا جهت ارائه خدمات تماس نگیرید.

اگر به طور تصادفی فایل مدیریت برنامه یا File Manager را در گوشی شیائومی خود حذف کرده اید، می توانید با انجام مراحل زیر آن را بازیابی کنید:


1. بررسی میانبرهای صفحه اصلی:

انجام اینکار بسیار آسان است:

  1. وارد تنظیمات شوید
  2. وارد قسمت برنامه ها شوید
  3. وارد قسمت مدیریت میان‌برهای صفحه اصلی شوید
  4. در نهایت تیک مدیریت برنامه ها رو بزنید

مدیریت میان‌برهای صفحه اصلی شیائومی


2. استفاده از پشتیبان گیری

مراحل زیر را دنبال کنید:

تنظیمات > Mi Account (حساب mi) >(فضای ابری) Mi Cloud دستگاه را باز کنید.

بر روی گزینه “Restore from Backup (بازیابی از پشتیبان گیری)” ضربه بزنید و فایل پشتیبان حاوی نماد File Manager را برای بازیابی آن انتخاب کنید.

اگر از دستگاه شیائومی خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید، می توانید از برنامه پشتیبان گیری فضای ابری Mi Cloud یا گوگل درایو Google Drive نیز برای بازیابی فایل های از دست رفته شیائومی استفاده کنید. علاوه بر این، نرم افزار شخص ثالث مانند FoneDog Toolkit می تواند برای بازیابی اطلاعات حذف شده از دستگاه شیائومی شما استفاده شود.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید