بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

بازیابی ویدیوی حذف شده از گوشی شیائومی

برگرداندن ویدیوهای حذف شده گوشی شیائومی

برای بازیابی ویدیوهای پاک شده از گوشی شیائومی، روش های مختلفی وجود دارد. یکی از موثرترین راه ها استفاده از ابزار بازیابی اطلاعات مانند iMyFone D-Back یا MobiKin Doctor برای اندروید است. این نرم افزارها به طور خاص برای دستگاه های اندرویدی طراحی شده اند و می توانند به بازیابی ویدیوهای از دست رفته یا حذف شده، مخاطبین، پیام های متنی، پیام های WhatsApp، گزارش تماس ها و موارد دیگر از گوشی شیائومی شما کمک کنند.

راه دیگر استفاده از ویژگی Mi Cloud شیائومی است که راه حل جامع پشتیبان گیری و بازیابی را ارائه می دهد. برای بازیابی ویدیوهای حذف شده با استفاده از Mi Cloud، از منو به تنظیمات تنظیمات بروید، گزینه Mi account را انتخاب کنید و مراحل ارائه شده را دنبال کنید. (برنامه از قبل باید فعال باشد)پ

علاوه بر این، روش‌های دیگری مانند استفاده از برنامه پشتیبان‌گیری Xiaomi، Google Drive یا Recycle Bin وجود دارد.


همچنین پیشنهاد می شود مقالات بازیابی اطلاعات ما را بخوانید:

برگرداندن عکس پاک شده در شیائومی

علت پاک شدن ناگهانی عکس های گوشی شیائومی

چگونه برنامه های حذف شده گوشی شیائومی را برگردانیم

چگونه اهنگ های پاک شده گوشی شیائومی را بازگردانیم


بازیابی ویدیو ها با پشتیبان گیری قبلی

استفاده از فضای ابری شیائومی Mi Cloud: اگر پشتیبان گیری Mi Cloud را فعال کرده اید، می توانید سعی کنید تلفن خود را از یک نسخه پشتیبان که شامل ویدیوی حذف شده است بازیابی کنید. به Settings > Mi Account > Mi Cloud > Backup & Restore > Choose device > Restore from backup بروید.

استفاده از گوگل درایو Google Drive: اگر از عکس‌ها و ویدیوهای خود در Google Drive نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید، می‌توانید دوباره آن‌ها را از درایو دانلود کنید. به drive.google.com بروید و ویدیو را جستجو کنید.

پشتیبان‌گیری محلی: اگر از یک برنامه شخص ثالث یا رایانه خود برای پشتیبان‌گیری از تلفن خود استفاده کرده‌اید، می‌توانید ویدیوها را از نسخه پشتیبان بازیابی کنید.


بازیابی ویدیو با استفاده از نرم افزار های شخص ثالث

نرم افزار بازیابی اطلاعات: برنامه های نرم افزاری برای بازیابی اطلاعات موجود هستند که می توانند حافظه گوشی شما را برای فایل های پاک شده اسکن کنند. با این حال، این برنامه ها تضمینی برای کارکرد ندارند و ممکن است گران باشند. برخی از گزینه های محبوب عبارتند از

Disk Drill

Recuva

EaseUS Data Recovery Software


نکاتی در مورد بازیابی ویدیوهای حذف شده

استفاده از تلفن خود را متوقف کنید: هر چه پس از حذف ویدیو بیشتر از تلفن خود استفاده کنید، احتمال اینکه بتوانید آن را بازیابی کنید کمتر می شود. این به این دلیل است که داده‌های جدید می‌توانند فضای ذخیره‌سازی ویدیو را بازنویسی کنند.

گوشی خود را به رایانه وصل کنید: اگر قصد دارید از نرم افزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید، گوشی خود را در اسرع وقت به رایانه متصل کنید. این به جلوگیری از نوشتن اطلاعات جدید در حافظه گوشی شما کمک می کند.

مراقب باشید از چه نرم افزاری استفاده می کنید: نرم افزارهای بازیابی اطلاعات زیادی در دسترس هستند، اما همه آنها ایمن یا موثر نیستند. قبل از انتخاب برنامه حتما تحقیق کنید.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید