بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

چگونه در شیائومی تماس گروهی برقرار کنیم؟

چگونه در شیائومی تماس گروهی برقرار کنیم؟

در این مقاله، دو راه حل ممکن برای برقراری تماس های گروهی را توضیح خواهیم داد. اولین اقدام امکان تماس گروهی از برنامه تلفن شما و دیگری از برنامه ای است که دانلود کرده و روی شیائومی خود نصب کرده اید.


چگونه در شیائومی با چند نفر تماس بگیریم؟

چندین گزینه برای برقراری تماس گروهی وجود دارد. بسته به تلفن همراه و اپراتور تلفن خود، می توانید همزمان با 3 نفر تماس بگیرید. سپس دومین امکان استفاده از برنامه های تماس مانند مسنجر، واتساپ و برنامه گوگل دو است.


از برنامه PHONE در شیائومی یک تماس کنفرانسی برقرار کنید

در واقع شما این قابلیت را دارید که مستقیماً از گوشی اندرویدی خود تماس کنفرانسی برقرار کنید. با این حال، بسته به اپراتور تلفن خود، ممکن است نتوانید این کار را انجام دهید. برای انجام این تماس کنفرانسی، مراحل زیر را ببینید:

  • به برنامه تلفن شیائومی خود بروید
  • مخاطب مورد نظر را برای تماس انتخاب کنید
  • با اولین مخاطب تماس بگیرید، سپس هنگامی که تماس در جریان است، روی دکمه افزودن کلیک کنید: اولین مخاطب در حالت انتظار قرار می گیرد.
  • مخاطب دوم را پیدا کنید و تماس بگیرید
  • روی ادغام Merge کلیک کنید

برنامه های تماس گروهی در شیائومی

همانطور که قبلاً توضیح داده شد، تماس گروهی از برنامه تلفن تعداد شرکت کنندگان را محدود می کند. برای برقراری تماس های متعدد، باید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید. ما تعدادی از آنها را به شما نشان خواهیم داد. برای تماس تلفنی از یک برنامه، شیائومی شما باید از طریق 4G یا 5G یا Wifi به اینترنت متصل باشد.


چگونه در شیائومی خود تماس تصویری ضبط کنیم؟

1. با Whatsapp تماس های گروهی برقرار کنید

Whatsapp یک برنامه پیام رسانی برای بارگیری در شیائومی است که به شما امکان می دهد از طریق پیام ها ارتباط برقرار کنید، عکس ها یا حتی فیلم ها را مبادله کنید. شما می توانید گروه هایی از دوستان، خانواده و غیره ایجاد کنید.

بحث گروهی: برای برقراری تماس با یک گروه موجود در واتساپ، ابتدا باید گروه ایجاد شود. سپس چت گروهی را باز کنید. اگر گروه بیش از 8 شرکت کننده دارد، تماس گروهی را انتخاب کنید، در غیر این صورت می توانید حالت تماس تصویری را در گروهی کمتر از 8 شرکت کننده انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید از طریق تماس‌ها با ویدیوی گروهی تماس بگیرید: برگه تماس‌ها را باز کنید و تماس جدید و تماس گروهی جدید را انتخاب کنید و مخاطبینی را که می‌خواهید تماس بگیرید را پیدا کنید، در نهایت تماس ویدیویی را انتخاب کنید.


2. از Google Duo با چندین نفر در شیائومی خود تماس بگیرید

اگر برنامه Google Duo را ندارید، آن را روی شیائومی خود نصب کنید. پس از ورود با اطلاعات کاربری جیمیل خود. چگونه از برنامه Google Duo یک تماس کنفرانسی ایجاد کنیم؟

به برنامه Google Duo نصب شده روی شیائومی خود بروید

ایجاد گروه را انتخاب کنید

مخاطبین مورد نظر خود را انتخاب کنید

دکمه تایید را فشار دهید

و سپس در Start


3. یک مکالمه گروهی از مسنجر داشته باشید

فیس بوک و مسنجر را همه می شناسند. برای اینکه بتوانید از مسنجر استفاده کنید باید یک اکانت فیسبوک داشته باشید. برای برقراری تماس گروهی از شیائومی خود با استفاده از مسنجر، دستورالعمل‌های زیر را دنبال کنید:

به برنامه مسنجر در شیائومی خود بروید

به گروهی که می خواهید تماس بگیرید بروید، در غیر این صورت مکالمه گروهی را ایجاد کنید

برای تماس با گروه، نماد تلفن را انتخاب کنید

فقط مخاطبین متصل می‌توانند به این تماس گروهی پاسخ دهند

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید