بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

تفاوت بین نسخه جهانی و چینی HyperOS چیست؟

تغییرات hyperos نسبت به miui چیست

مشابه MIUI اکنون HyperOS دارای دو نسخه چین و گلوبال است. چه تفاوت هایی دارند؟ در این مقاله متوجه خواهید شد.


تفاوت های اصلی نسخه چین و گلوبال

به طور کلی نسخه گلوبال زبان های مختلف جهان را پشتیبانی می کند و دستری به سرویس های گوگل را دارد، در حالی که نسخه چین مخصوص کشور چین است و به جای گوگل سرویس دارای فروشگاه و برنامه های محلی خاصی می باشد.

در MIUI فونت سیستم نیز در این نسخه ها تغییر می کند. اما خوشبختانه در HyperOS اتفاق نخواهد افتاد و سبک فونت در همه جا یکسان است.

نسخه جهانی یک برنامه مخاطبین از Google دارد، در حالی که جایگزین چینی از راه حل خاص خود استفاده می کند. همین امر در مورد برنامه شماره گیر تلفن و برنامه پیام رسانی نیز صدق می کند (Google Messages در مقایسه با برنامه خود برای چین).


چه چیزی در HyperOS Global متفاوت است؟

HyperOS گلوبال کاربران خارج از چین را هدف قرار می دهد. تفاوت اصلی نسخه گلوبال پشتیبانی از چندین زبان دنیا و پشتیبانی سرویس ها و برنامه های گوگل می باشد که نسخه های چینی از آنها استفاده نمی کنند. بنابراین شما قادر خواهید بود به اپلیکیشن های مورد علاقه خود در قالب گوگل پلی استور، گوگل مپ و سایر نرم افزارهایی که از قبل با آنها آشنایی دارید تکیه کنید.

تماس در نسخه گلوبال hyperos


چه چیزی در HyperOS China متفاوت است

از طرفی این نسخه برای بازار چین طراحی شده است و همچنین با برخی مقررات محلی مطابقت دارد. قابل توجه ترین تفاوت عدم وجود سرویس های گوگل در نسخه چین است. به جای Play Store در اینجا می توانید فروشگاه های جایگزین با برنامه های توسعه دهندگان محلی پیدا کنید. همچنین تعدادی برنامه چینی از پیش نصب شده وجود دارد.

تماس در نسخه چین hyperos

.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید