بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

نحوه استفاده از NameDrop در iOS 17 | چگونه اطلاعات تماس را در IOS 17 به اشتراک بگذاریم؟

نحوه اشتراک گذاری اطلاعات تماس در IOS 17

NameDrop اپل یک ابزار مفید برای به اشتراک گذاری اطلاعات تماس آسان است. با انتشار iOS 17، برخی از کاربران ممکن است نگران منحنی یادگیری باشند، اما در واقع استفاده از آن بسیار ساده است. NameDrop یک ویژگی است که همراه با iOS 17 ارائه می‌شود و به شما امکان می‌دهد با قرار دادن آیفون خود در نزدیکی آیفون دیگر، به سرعت اطلاعات تماس را به اشتراک بگذارید. این قابلیت شبیه به مجموعه ابزار Tap to Share است، اما با تمرکز بر اطلاعات تماس.

در حالی که برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که عملکردهای مشابهی را ارائه می دهند، NameDrop راه حل شخص اول اپل است. یاد بگیرید که چگونه اطلاعات تماس را مانند یک حرفه ای با راهنمای ما به اشتراک بگذارید.


نحوه استفاده از NameDrop برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس

NameDrop یک برنامه ساده برای آیفون است که به کاربران امکان می دهد با نگه داشتن گوشی خود در نزدیکی بالای آیفون دیگر، اطلاعات تماس خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

یک درخشش ضعیف در هر دو صفحه ظاهر می شود تا اتصال موفقیت آمیز را نشان دهد. کاربران می توانند انتخاب کنند که اطلاعات شخص دیگر را دریافت کنند، اطلاعات خود را ارسال کنند یا هر دو را انجام دهند. با این حال، NameDrop فقط برای مخاطبین جدید کار می کند و نمی تواند اطلاعات تماس از قبل موجود را به روز کند. برای رفع این محدودیت، کاربران می توانند قبل از استفاده از NameDrop، مخاطب را حذف کنند.


نحوه استفاده از مخاطبین در آیفون برای به اشتراک گذاری اطلاعات

NameDrop مستلزم این است که هر دو گوشی به iOS 17 به روز شوند و این همیشه یک امکان واقعی نیست. شما انتخاب دیگری برای ارسال اطلاعات تماس دارید. کافی است وارد اپلیکیشن Contacts شوید و Share Contact را انتخاب کنید. داده های خاصی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید و روی Done ضربه بزنید. در نهایت روش تحویل را انتخاب کنید. می توانید بین پیام ها، نامه و چندین گزینه دیگر یکی را انتخاب کنید. این کار به آسانی نزدیک کردن یک گوشی به گوشی دیگر نیست، اما همچنان باید فقط چند ثانیه طول بکشد.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید