بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

چگونه برنامه موسیقی گوشی شیائومی را برگردانیم؟

چگونه برنامه پیش فرض موسیقی گوشی شیائومی را برگردانیم

برای پیدا کردن برنامه موسیقی پیش‌فرض شیائومی گمشده:

می‌توانید با رفتن به تنظیمات > برنامه‌ها > برنامه‌های پیش‌فرض > موسیقی، برنامه پخش‌کننده موسیقی پیش‌فرض را در دستگاه شیائومی خود تغییر دهید. در اینجا، می توانید برنامه موسیقی را که می خواهید به عنوان پیش فرض تنظیم کنید، انتخاب کنید.

  • به برنامه تنظیمات خود بروید.
  • “برنامه ها” را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.
  • روی “مدیریت برنامه ها” ضربه بزنید.
  • در گوشه بالا سمت راست، روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و «برنامه‌های پیش‌فرض» را انتخاب کنید.
  • به دنبال گزینه “موسیقی” بگردید و ببینید کدام برنامه در حال حاضر به عنوان پیش فرض تنظیم شده است.

اگر برنامه Mi Music در لیست برنامه های موسیقی موجود نمایش داده نمی شود، می توانید برای رفع این مشکل مراحل زیر را امتحان کنید:

به تنظیمات، برنامه ها، مدیریت برنامه ها Settings > Apps > Manage apps بروید، سپس برنامه Mi Music را پیدا کنید. روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و “Show system apps” را انتخاب کنید. با این کار اپلیکیشن Mi Music قابل مشاهده خواهد بود.

پس از مشاهده برنامه Mi Music، روی آن ضربه بزنید و “Storage” را انتخاب کنید. سپس روی «Clear data» و «OK» ضربه بزنید. با این کار برنامه بازنشانی می شود و باید دوباره در صفحه اصلی شما نمایش داده شود.

پس از پاک کردن داده ها، دستگاه شیائومی خود را راه اندازی مجدد کنید. این باید مشکل را حل کند و به شما امکان می دهد برنامه Mi Music را به عنوان پخش کننده موسیقی پیش فرض تنظیم کنید.

اگر پس از این مراحل برنامه Mi Music همچنان نمایش داده نمی شود، ممکن است لازم باشد آن را دوباره نصب کنید یا بررسی کنید که آیا غیرفعال یا حذف نصب شده است. می‌توانید آخرین نسخه برنامه Mi Music را از وب‌سایت شیائومی یا فروشگاه Google Play دانلود کنید.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید