بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

ویژگی Glance قفل صفحه نمایش شیائومی چیست و چگونه آن را غیر فعال کنیم؟

غیرفعال کردن mi glance در گوشی های شیائومی

Screen Glance Lock در گوشی های شیائومی قابلیتی است که به کاربران امکان می دهد بدون باز کردن قفل گوشی، محتوای شخصی شده را مستقیماً از صفحه قفل شده مشاهده کنند. با این حال، محتوای تبلیغاتی از جمله تبلیغات را نیز نمایش می دهد که می تواند برای برخی از کاربران نقطه ضعف باشد.


قابلیت Mi Glance چیست؟

این برنامه به نمایش تصویر زمینه جدید با بار فشار دادن دکمه قفل یا دکمه پاور به شرط اتصال به اینترنت اختصاص داده شده است. این قابلیت Wallpaper Carousel نام دارد. در حالی که کاربران می توانند تصاویر پس زمینه شگفت انگیز و اطلاعات جالبی در مورد موسیقی، ورزش، سرگرمی، فناوری، گردشگری و غیره ببینند، ممکن است چیزی که همه می خواهند نباشد. این ویژگی برای برخی می تواند حواس پرت کننده و بی فایده باشد.


مزایا و معایب ویژگی Glance

از مزایای Screen Glance Lock می توان به دسترسی راحت به محتوای شخصی سازی شده، مانند به روز رسانی اخبار و سرگرمی، بدون باز کردن قفل گوشی اشاره کرد. از طرفی دیگر، معایب شامل نمایش محتوای تبلیغ شده است که ممکن است به عنوان مزاحم یا ناخواسته در نظر گرفته شود.


چگونه ویژگی Glance صفحه نمایش را غیرفعال کنیم؟

  • برنامه «تنظیمات» را در گوشی شیائومی خود باز کنید.
  • به پایین اسکرول کنید و روی گزینه “Lock screen” ضربه بزنید.
  • در بخش «قفل صفحه»، تنظیمات «Glance for Mi» را پیدا کنید.
  • روی آن ضربه بزنید و گزینه «Glance for Mi» را غیرفعال کنید.

این فرآیند ممکن است بسته به مدل و نسخه خاص MIUI کمی متفاوت باشد، اما مراحل کلی باید به شما کمک کند ویژگی Screen Glance Lock را غیرفعال کنید.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید