بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

چگونه مکان دانلودهای شیائومی را تغییر دهیم؟

تغییر مکان ذخیره فایل دانلود در گوشی شیائومی

این ویژگی زمانی مناسب است که مکان دانلود های خود را نمی دانید یا اینکه می خواهید دانلودهای خود را در کارت حافظه ذخیره کنید تا فضای اصلی گوشی اشغال نشود.


دانلودها را در شیائومی از کجا پیدا کنیم؟

شما 2 روش برای یافتن فایل دانلود شده دارید.


1. مدیر فایل

پوشه دانلود گوشی اندرویدی شما در فایل منیجر قرار می گیرد. مدیر را باز کنید و به دنبال پوشه Download یا Download بگردید. پوشه را انتخاب کنید، تمام آخرین فایل های دانلود شده را خواهید دید.


2. مرورگر و دانلود

همچنین می‌توانید دانلودهای خود را مستقیماً از مرورگر شیائومی (گوگل کروم، فایرفاکس و غیره) بازیابی کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، به مرورگر خود به عنوان مثال Google Chrome بروید و سپس روی سه نقطه کوچک در بالا سمت راست کلیک کنید و سپس دانلود را انتخاب کنید.

بنابراین تمام آخرین پوشه های ضبط شده را کشف خواهید کرد، فقط باید آنها را فشار دهید تا آن را باز کنید. برای حذف، اشتراک گذاری یا تغییر نام، سه نقطه کوچک سمت راست را انتخاب کنید.


چگونه محل دانلود پیش فرض شیائومی خود را تغییر دهیم؟

شما می توانید مکان دانلودها را برای هر بارگیری تغییر دهید. برای اینکه مرورگر شما هر بار از شما بپرسد که کجا می خواهید فایل خود را نگهداری کنید، این دستورالعمل ها را بخوانید:

  • به مرورگر خود بروید، در اینجا از مثال Google Chrome استفاده می کنیم
  • سپس روی سه نقطه کوچک در بالا سمت راست و سپس تنظیمات و تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
  • سپس بر روی Downloads کلیک کنید
  • سپس روی چرخ دندانه دار در بالا کلیک کنید
  • روی فایل ها در کجا ذخیره شوند Ask Where to save files کلیک کنید

بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که فایل های خود را در یک پوشه کاملاً جدید که ایجاد کرده اید یا در کارت حافظه SD خود ذخیره کنید.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید