بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

بهترین ردیاب های تناسب اندام برای شنا 2024

بهترین ردیاب تناسب اندام برای ورزش

یکی از بهترین فعالیت های تناسب اندام که می توانید در آن شرکت کنید، شنای خوب و سخت است. روی مفاصل شما ملایم است و به مقدار زیادی انرژی نیاز دارد. متأسفانه، اگر با یک ردیاب تناسب اندام به تمرینات روزانه و سلامت عمومی خود ادامه می دهید، ممکن است غوطه ور شدن در استخر، فناوری پوشیدنی شما را مختل کند. اگر می‌خواهید روتین شنا را حفظ کنید یا شروع کنید یا به شیرجه در اعماق دریا فکر می‌کنید و نمی‌خواهید ردیاب خود را پشت سر بگذارید، ارتقاء به یکی از این ردیاب‌های تناسب اندام درجه یک برای شنا منطقی است.

بهترین ساعت ورزشی برای شنا

بهترین بند ورزشی برای شنا

هر ردیاب، به‌ویژه مدل‌های پیشرفته‌تر مانند Fitbit’s Charge 5، حداقل عملکردهای اولیه‌ای را دارد که انتظار دارید با مزیت اضافی سالم ماندن در حداقل 50 متر زیر آب. در حالی که یک انتخاب عالی برای ردیاب تناسب اندام وجود دارد، شما باید توجه خود را بر روی این ده گزینه آماده برای شنا متمرکز کنید.


مناسب ترین ردیاب های تناسب اندام برای شناگران

در ادامه با ما همراه باشید:

1. دستنبد سلامتی Fitbit Charge 5

ردیابی دقیق شنا در یک بسته پر از ویژگی

Fitbit’s Charge 5 بخشی از ساعت هوشمند، بخشی از ردیاب تناسب اندام است. ردیابی دقیق تمرینات این دستگاه، آن را به ابزاری ارزشمند برای شناگرانی تبدیل می‌کند که می‌خواهند دورهای روزانه خود را پیگیری کنند. ضربان قلب و نبض را کنترل کنید و گهگاهی استراحت کنید و پیامک های دریافتی گوشی هوشمند را بخوانید.

مزیت ها

 • ردیابی دقیق فعالیت شنا زمان را در استخر ثبت می کن
 • عمر باتری هفت روزه از شارژ مداوم جلوگیری می کند
 • صفحه نمایش OLED روشن به راحتی قابل خواندن است، حتی زمانی که خیس باشد

معایب

 • در انتهای گران‌تر طیف ردیاب تناسب اندام
 • برای دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته‌تر به اشتراک ممتاز نیاز است
 • قابلیت های موسیقی در مقایسه با سایر پوشیدنی ها کم است

Fitbit یک نام پیشرو در ردیاب های تناسب اندام است، بنابراین جای تعجب نیست که این برند یک ردیاب ممتاز ارائه می دهد که می تواند تقریباً در هر کجا با شما همراه باشد. Charge 5 یک مدل پیشرفته است که برای مراقبت از سلامت عمومی و سطح تناسب اندام شما طراحی شده است. ویژگی‌های پایه سلامت شامل ردیابی استرس، نظارت بر ضربان قلب و خواب، و یک نوار قلب است که می‌تواند به مشخص کردن جهش‌های غیرعادی و تغییرات در برنامه‌های روزمره شما کمک کند. Charge 5 جایگزین ویزیت پزشک نمی شود، اما ردیاب سنج مناسبی برای تعیین روند مربوط به ضربان قلب و فعالیت خواب است.

بند Fitbit Charge 5

وقتی می‌خواهید شنا کنید، به عمق استاندارد 50 متری بچسبید تا از ردیاب تناسب اندام Charge 5 که در برابر آب مقاوم است نهایت استفاده را ببرید. ثبت فعالیت بدنی شما چه در حال شنا و چه در اعماق زمین باشید. نمایشگر 1.04 اینچی OLED به راحتی قابل مشاهده است، حتی در هنگام پاشیدن آب، بنابراین خوانش هایی مانند تغییرات دمای پوست یا حسگر جدید عرق و استرس خط را از دست نخواهید داد. اعلان‌های تلفن هوشمند و سازگاری با پرداخت Fitbit، Charge 5 را به ساعت هوشمند نزدیک‌تر می‌کند.

با استفاده از GPS داخلی، مسیر تمرین خود را دنبال کنید، چه در خشکی باشید و چه در نزدیکی خط ساحلی غوطه ور باشید. Fitbit Charge 5 دارای تمام ویژگی هایی است که می توانید از پوشیدنی تناسب اندام خود بخواهید، به علاوه چند زنگ و سوت که این ردیاب تناسب اندام را برای شناگران ضروری می کند. این به کاربران کمک می کند تا با دقت، وضوح و راحتی، تناسب اندام خود را در استخر یا روی زمین کنترل کنند.


2. دستبند ورزشی Garmin vivosmart 4

سادگی Vivosmart 4 ویژگی های قوی، از جمله GPS، Vo2 max، تایمر تنفس، پالس اکس و ردیابی فعالیت شنا را در طراحی باریک و بی ادعا پنهان می کند. این پوشیدنی سبک و راحت است، با صفحه‌ای که فقط آنچه را که باید ببینید، از ضربان قلب گرفته تا اعلان‌های پیامک و تماس را نشان می‌دهد.

مزایا

 • طراحی اساسی که ویژگی های اضافی را حذف می کند
 • نمایه شنا در استخر به طور دقیق فعالیت های مبتنی بر آب را ردیابی می کند
 • باتری بدن تمرکز خود را بر مراقبت از خود قرار می دهد

معایب

 • نمایش باریک ممکن است برای خواندن مشکل باشد
 • فقط از پاسخ متنی در اندروید پشتیبانی می کند
 • پالس اکس متر ممکن است قرائت نادرست ایجاد کند

اجازه ندهید اندازه Vivosmart 4 شما را فریب دهد. صفحه نمایش لمسی نازک که تنها 0.75 اینچ اندازه دارد، شما را در جریان بسیاری از اطلاعات قرار می دهد. گارمین با این ردیاب تناسب اندام برتر از هیچ هزینه ای دریغ نکرد. شما قادر خواهید بود بیش از ضربان قلب معمولی، خواب و فعالیت های تناسب اندام را کنترل کنید زیرا ردیاب دارای حسگرهایی برای سطوح نبض و فشار خون نیز می باشد. همچنین می توانید سطح استرس روزانه خود را مشاهده کنید. این دستگاه حتی دارای یک تایمر تنفس آرامش بخش برای کمک به بازگرداندن آرامش در لحظات پرتنش است.

مچ بند Garmin vivosmart 4

اما شما اینجا هستید تا ردیاب تناسب اندام خود را برای شنا ببرید و Vivosmart 4 ناامید نمی کند. ردیاب شنای گارمین که برای تحمل عمق تا 50 متر طراحی شده است، برای انجام دور زدن در استخر و لذت بردن از روزها در ساحل عالی است. محفظه مقاوم در برابر آب به شما امکان می دهد بدون تردید در استخر بپرید تا خنک شوید و از ایمنی دستگاه خود اطمینان حاصل کنید. از آنجایی که ردیاب با آب راهی دارد، حتی می‌توانید از GPS داخلی برای برنامه‌ریزی یک دویدن با عرق کردن استفاده کنید.

ویژگی‌های اولیه شنا، مانند ردیاب خودکار فعالیت شنا، با یک روال شنای سالم همراه است و طراحی باریک مطمئناً سرعت شما را کاهش نمی‌دهد. به سادگی طول استخر را تنظیم کنید و شروع به شنا کنید تا اطلاعات دقیق فعالیت را جمع آوری کنید. اگر کاملاً مشکل آب دارید، باتری Vivosmart 4 می تواند تقریباً برای یک هفته کامل شنا به شما ملحق شود، تا زمانی که خواب یا نبض خود را کنترل نکنید.


3. مچ بند هوشمند Amazfit Band 7

Amazfit Band 7 ممکن است ویژگی های برتر ساعت های هوشمند دیگر را نداشته باشد، اما برچسب قیمت و عمر باتری آن کمبودهای آن را جبران می کند. این ردیاب برای شناگران مقرون به صرفه طراحی شده است، با یک مانیتور ضربان قلب که نشان می دهد شما در خشکی هستید یا در آبی عمیق. و یک صفحه نمایش بزرگتر به ویژگی های ساعت هوشمند مانند اعلان تماس و متن اجازه می دهد.

مزایا

 • به طور شگفت انگیزی قوی با ویژگی ها
 • می تواند 18 روز بدون شارژ دوام بیاورد
 • در حین شنا، سنسورها همچنان کار می کنند

معایب

 • GPS کاربرپسندترین رابط کاربری نیست
 • برخی از داده های تناسب اندام و ردیابی رژیم غذایی را از دست داده است
 • دقت در مانیتور ضربان قلب خاموش است

مشکل بسیاری از ردیاب‌های تناسب اندام این است که باتری آن‌ها فقط حدود یک هفته دوام می‌آورد، گاهی اوقات حتی اگر همه ویژگی‌های پیشرفته فعال باشند، کمتر. Amazfit’s Band 7 تکامل یافته باتری سنتی است که بر اساس استفاده معمولی تا 18 روز دوام می آورد. این مدت زمان را می توان با حالت صرفه جویی در باتری تا 28 روز افزایش داد، اما این به معنای از دست دادن عملکرد 120 حالت مختلف ورزشی، از جمله کرم د لا کرم – حالت ورزشی شنا در استخر است.

بند Amazfit Band 7

یک صفحه نمایش ساده و روشن AMOLED داده های شنا را می خواند که در حین لذت بردن از زمان خود در استخر ثبت می شود. Band 7 که برای مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متری درجه بندی شده است، می تواند تقریباً در هر جایی با شما همراه باشد. می‌توانید در انتهای کم عمق یک استخر عمومی شنا کنید یا برای ورزش‌های آبی نشاط‌آور روی جت اسکی بپرید. جالب است ببینیم که چگونه هیجانات آب آزاد بر مانیتور ضربان قلب داخلی تأثیر می گذارد. عمر طولانی باتری همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا سطح اکسیژن و استرس خون خود را بدون نگرانی در مورد از دست دادن انرژی ردیابی کنید.

با وجود برچسب قیمت پایین تر، Band 7 خواندن را در کمتر از یک دقیقه ارائه می دهد. و اگر تجربه ساعت هوشمند را ترجیح می‌دهید، گروه می‌تواند تماس‌های تلفنی، پیام‌های متنی، اعلان‌های برنامه‌ها را دریافت کند و حتی موسیقی را از طریق بلوتوث روی تلفن شما کنترل کند. ویژگی‌های کمی وجود دارد که می‌توان با آن‌ها سرکوب کرد، اما الکسای داخلی یکی از کاربردی‌ترین آنهاست، بنابراین می‌توانید کنترل زندگی و وظایف خود را در حین حرکت به دست بگیرید.


4. می بند 7 پرو

این ساعت مچی ممتاز را برای شنا در استخر یا شنای سخت بگیرید. شیائومی بند 7 پرو دارای امکانات یک ردیاب تناسب اندام با سفارشی سازی پیشرفته ساعت هوشمند پیشرفته است. شما می توانید فعالیت خود را در خشکی یا در وسط دامان خود ردیابی کنید.

طرفداران

 • خواندن بسیار آسان، حتی در حین تمرینات شدید
 • می تواند برای ظاهری جذاب تر سفارشی شود
 • ماژول GPS مستقل حرکت را در هر کجا که هستید ردیابی می کند

منفی

 • صفحه نمایش به راحتی خراشیده می شود
 • سنسور ضربان قلب ممکن است برای خواندن سنبله ها بسیار کند باشد
 • اپلیکیشن Companion لبه‌هایش پر زرق و برق و خشن است
می بند 7 پرو کی میاد

ساختار و انواع طراحی

برای تهیه یک ردیاب تناسب اندام آماده شنا که راحت و شیک است نیازی به هزینه زیادی ندارید. در واقع، بند 7 پرو شیائومی یک پوشیدنی رده بالا است که برای ظاهری شیک و نظارت بر سلامتی نیازی به شکستن قیمت ندارد. اگرچه می بند 7 پرو از ظاهر و عملکرد یک ساعت هوشمند برخوردار است، اما در قلب ردیاب تناسب اندام است، با صفحه نمایش 1.64 اینچی AMOLED بزرگ و خوانا که طیف وسیعی از داده ها را به نمایش می گذارد و عمر باتری 15 روزه چشمگیر دارد. . وقتی صحبت از ردیابی به میان می آید، Band 7 Pro دارای یک شتاب سنج، یک ژیروسکوپ و یک سنسور ضربان قلب فوتوپلتیسموگرافی (PPG) است.

در حالی که Band 7 Pro ممکن است در مقایسه با سایر ردیاب‌های تناسب اندام پرهزینه گران‌تر فاقد ویژگی‌ها باشد، حتی به عنوان یک مدل حرفه‌ای، اگر شنا دغدغه اصلی شما باشد، همچنان انتخاب مناسبی است. تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است و دورها، سکته‌ها و عملکرد کلی شنا را ردیابی می‌کند. شما از خواندن دقیق تری لذت خواهید برد، چه با یک حرکت سینه نرم و چه با یک حرکت سینه صاف از استخر عبور کنید.

Band 7 Pro می تواند شما را از سطوح پایین اکسیژن خون و ضربان قلب نامنظم در داخل و خارج از استخر آگاه کند. با توجه به قیمتش، Band 7 Pro فقط ویژگی های کافی را ارائه می دهد تا یک ردیاب تناسب اندام برجسته و یک ساعت هوشمند شیک باشد. این واقعیت که می تواند سبک های شنا را به طور دقیق تشخیص دهد یک امتیاز جذاب برای شناگران مشتاق است.


5. مچبند هوشمند Garmin Swim 2

گارمین با Swim 2، یک ردیاب تناسب اندام و ساعت هوشمند که برای شناگران حرفه ای طراحی شده است، تمام مراحل را انجام می دهد. اگرچه Swim 2 دارای مانیتورها و حسگرهای استاندارد است، اما ردیابی استخر و آب های آزاد از جمله تعداد ضربه، سرعت و کارایی را دو برابر می کند.

مزایا

 • نظارت بر فعالیت های پیشرفته به متخصصان پاسخ می دهد
 • ناوبری در دسترس برای دریاچه ها، اقیانوس ها، و دیگر آب های آزاد
 • برای طیف وسیعی از کاربران جذابیت دارد

معایب

 • استفاده از ناوبری عمر باتری را به حدود 13 ساعت کاهش می دهد
 • نسبت به سایر ردیاب ها بسیار گران است
 • از مزایای کامل ساعت هوشمند بهره نمی برد

اگرچه از نظر فنی یک ساعت هوشمند است، اما Garmin Swim 2 کمی بیش از حد در قلمرو ردیاب تناسب اندام است که نمی توان نادیده گرفت. و از آنجایی که به طور خاص برای پیمایش استخر و آب های آزاد ساخته شده است، جایگاه خود را به دست آورد. مانند بسیاری از ساعت های هوشمند، صورت گرد بزرگ است و به راحتی قابل خواندن است و اطلاعات زیادی برای مرور وجود دارد. شما به یک مانیتور ضربان قلب مبتنی بر مچ دسترسی خواهید داشت، اما جذابیت واقعی Swim 2 این است که حتی در زیر آب نیز با دقت کار می کند.

ساعت Garmin Swim 2

بسیاری از ویژگی های Swim 2 برای شناگران طراحی شده است، مانند حالت شنا در استخر. هنگامی که فعال است، این حالت فاصله، تعداد ضربه، نوع ضربه و سرعت را ثبت می کند. برای شناگران جدی، حتی یک متر SWOLF وجود دارد که کارایی کلی را می سنجد. اگر فقط تمرینات را در استخر اجرا می کنید، دستگاه زمان و مسافت را برای شنا کردن با یک دست، لگد زدن و اسکالینگ ثبت می کند.

Swim 2 عملکرد خود را در حالت شنا در آب های آزاد حتی بیشتر می کند. GPS داخلی حرکات شما را در دریاچه‌ها، اقیانوس‌ها و رودخانه‌ها ردیابی می‌کند. همچنین می‌توانید فاصله، تعداد ضربات، سرعت، SWOLF، فاصله ضربه و میزان ضربه را در حین لذت بردن از غوطه‌ور شدن در هر آب طبیعی مشاهده کنید.

عمق مقاومت بیشتر در برابر آب برای این تجهیزات متمرکز بر شنا منطقی است، اما 50 متر از نظر فنی برای شنا در آب های آزاد و تناسب اندام در استخر کافی است. باتری همچنین هنگام استفاده از ویژگی هایی مانند حالت شنا در استخر و حالت ضربان قلب نوری نسبتاً سریع تخلیه می شود و از 7 روز به حدود 72 ساعت کاهش می یابد. با فعال بودن GPS، این مدت به 13 ساعت کاهش می یابد.


6. بند Fitbit Ace 3

Fitbit Ace 3 برای خوانش پیشرفته طراحی نشده است، اما عملکردهای ردیابی آن به شما امکان می دهد عادات خواب و حرکات روزانه کودک خود را کنترل کنید. طراحی ضد آب به این معنی است که آنها می توانند یک روز را در استخر بدون وقفه در ردیابی روزانه یا به خطر انداختن کیفیت سطح Fitbit پوشیدنی لذت ببرند.

مزایا

 • استفاده آسان برای کودکان و بزرگسالان
 • عمر باتری مناسب که حدود یک هفته دوام می آورد
 • می تواند حتی فعال ترین بچه ها را تحمل کند

معایب

 • کمی نور در ویژگی ها، حتی در برنامه همراه
 • نمایشگر می‌تواند برای کودکان مناسب‌تر و قابل تنظیم باشد
 • بدون GPS یا ردیابی موقعیت مکانی

ایجاد عادات سالم در جوانی بسیار مهم است، و Fitbit Ace 3 مناسب برای کودکان اولین قدم عالی است. Ace 3 که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است، کمی از ویژگی ها و قدرت صرفه جویی می کند، اما به اندازه کافی برای والدین برای ردیابی فعالیت ها ارائه می دهد. ردیابی خواب و یادآوری زمان خواب به تنظیم یک برنامه خواب معقول کمک می کند و در عین حال مراقب فعالیت های غیرمنتظره در نیمه شب هستید.

بند ورزشی Fitbit Ace 3

دوام همیشه مورد توجه دستگاه های ساخته شده برای کودکان است، بنابراین Ace 3 برای فعالیت های سنگین تر ساخته شده است. برای شناگران جوان، تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است، بنابراین کسی که می‌پوشد می‌تواند از پاشیدن زیر نور خورشید بدون خراب کردن دستگاه لذت ببرد. ردیابی شنا وجود ندارد، اما Ace 3 برای سادگی طراحی شده است.

برخلاف سایر فیت‌بیت‌ها، Ace 3 مکمل مراقبت‌های بهداشتی نیست و ضربان قلب و سطح استرس را پیگیری نمی‌کند. اما این یک ابزار سرگرم کننده است که بچه ها می توانند از آن به عنوان انگیزه برای فعال ماندن استفاده کنند. و از همه مهمتر، عمر باتری 8 روزه ردیابی میزان حرکت و خواب یک هفته یک هفته را برای تصویر دقیق تری از عادات فرزندتان آسان تر می کند.


7. ساعت ورزشی KOSEPT TANK X1

KOSPET را با درجه مقاومت در برابر آب 100 متر و ساختار بادوام به اعماق بیشتر ببرید. این ساعت هوشمند به عنوان یک ردیاب تناسب اندام، با نمایشگر ضربان قلب و اکسیژن خون، 70 حالت ورزشی، و تشخیص خودکار فعالیت، کامل می شود. این دستگاه برای غواصان ساخته شده است و به کاربران اجازه می دهد تا تا 30 متر آمار خود را کنترل کنند.

مزایا

 • ساخته شده از تیتانیوم برای استحکام و طول عمر
 • تا عمق 100 متری را تحمل می کند
 • هفتاد حالت ورزشی برای ردیابی سفارشی

معایب

 • طراحی حجیم و واضح می تواند دست و پا گیر باشد
 • حالت های ورزشی می توانند باتری را به سرعت تخلیه کنند

KOSPET ساخت قوی و بادوام را با نام مناسب تانک X1 انتخاب کرد. شیشه کورنینگ گوریلا و یک سپر فلزی کامل از این ردیاب تناسب اندام در برابر خوردگی و آسیب ضربه محافظت می کند. اما چه کسی به دستگاهی نیاز دارد که بتواند استفاده های سنگین را تحمل کند؟ ساختار دو فلزی یک بدنه تیتانیوم درجه نظامی مطمئناً نشان می دهد که این ردیاب روزمره شما نیست، اگرچه بسیاری از ویژگی های کلاسیک مشابه را دارد.

مواد سطح بالا به اطمینان از طول عمر ردیاب کمک می کند، به خصوص که می تواند فشاری معادل عمق تا 100 متر را تحمل کند. تانک X1 یک ابزار غواصی فوق العاده است که ضربان قلب، اکسیژن خون و موارد دیگر را حتی در حدود 30 متری زیر سطح به دقت پیگیری می کند. با این حال، فاقد برخی از ویژگی‌های مفید برای غواصان است، مانند اکسیژن سنج برای کمک به پیگیری آنچه در مخزن باقی مانده است.

KOSPET در حالت آماده به کار به عمر باتری 50 روزه دست یافت و در صورت استفاده روزانه به 10 ساعت نسبتاً چشمگیر رسید. با این حال، 70 حالت ورزشی که به شخصی‌سازی ردیابی ورزش و فعالیت کمک می‌کنند و یک حسگر نوری ردیابی زیستی برای خواندن دقیق، مقدار زیادی از این قدرت را کاهش می‌دهند. اگر به این موضوع و حجیم بودن طراحی تانک X1 اهمیتی نمی دهید، این مدل نیازهای شما را برآورده می کند.


8. بند Fitbit Flex 2

Fitbit’s Flex 2 صفحه نمایش AMOLED را با یک سری چراغ های LED که خوانش های مختلف را نشان می دهند، تعویض می کند. وقتی به برنامه همراه Fitbit متصل می‌شوید، می‌توانید سطوح کلی فعالیت خود، حتی فعالیت‌های مربوط به شنا را دنبال کنید. طراحی ساده Flex 2 تا عمق 50 متری بادوام و مقاوم در برابر آب است.

طرفداران

 • ظاهری ساده که مانع عملکرد نمی شود
 • ردیابی دقیق شنا را با برنامه همراه ارائه می دهد
 • به طور خودکار تمرینات را ردیابی می کند

منفی

 • بدون اتکا به صفحه و برنامه برای همه کاربران کار نخواهد کرد
 • عمر باتری به طرز شگفت انگیزی کوتاه است
 • بدون مانیتور ضربان قلب

همه نمی خواهند با صفحه نمایش متصل به بازوی خود راه بروند. آن‌ها خواهان سادگی هستند و از Fitbit Flex 2 ساده‌تر نمی‌شود. با تعویض یک صفحه نمایش با پنج چراغ نشانگر، Flex 2 تجربه کاربرپسندی را در بسته‌ای بسیار نازک و راحت ارائه می‌دهد. با حذف صفحه، ابزارهای رایج ردیاب تناسب اندام، مانند پایش ضربان قلب را از دست می دهید، اما همچنان از ردیابی خواب، اعلان های تماس و متن ظریف و ردیابی خودکار فعالیت بهره مند می شوید.

در حالی که سایر Fitbit ها پیشرفت را روی صفحه نمایش می دهند، Flex 2 به برنامه Fitbit نیاز دارد. این یک امتیاز کوچک برای یک ردیاب تناسب اندام شیک تر و شیک تر است. چیزی که با دستگاه ساده از دست نمی دهید، مقاومت در برابر آب مناسب برای شنا است. این نوار تا عمق 50 متری را تحمل می کند، بنابراین می توانید با خیال راحت با آن دوش بگیرید یا شنا کنید. خوب است که نگران حذف ردیاب هر بار که می‌خواهید غوطه‌ور شوید، نباشید، اگرچه برای ردیابی دقیق ضربه‌ها باید حالت شنای خاص را فعال کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد Flex 2 این است که می‌توان آن را فراتر از یک تعویض باند ساده به آن اضافه کرد. ممکن است مجبور باشید کمی جستجو کنید، اما گردنبندها، دستبندها و آویزهایی وجود دارد که Flex 2 برای مطابقت با سبک شخصی یا لباس روزانه شما مناسب است.


9. ساعت هوشمند Apple Watch Ultra

پرچمدار پوشیدنی اپل با اپل واچ اولترا ارتقای پرهزینه ای دریافت می کند. ساعت هوشمند رده بالا به آیفون شما متصل می شود تا پیام های متنی، اعلان های ایمیل، تماس ها و موارد دیگر را مستقیماً به مچ دست شما ارسال کند. Ultra یک ردیاب تناسب اندام در اکوسیستم iOS با حسگرهای ضربان قلب و اکسیژن خون مناسب برای شنا است که می تواند تا عمق 100 متری را تحمل کند.

مزایا

 • در عمق تا 100 متر کار می کند
 • برنامه Oceanic+ ویژگی های مفید غواصی در اعماق دریا را اضافه می کند
 • به طور یکپارچه به اکوسیستم اپل متصل می شود

معایب

 • نقشه ها و پیمایش به اتصال آنلاین نیاز دارد
 • در سمت بزرگتر برای ردیاب تناسب اندام
 • برچسب قیمت بسیار بالا است

اگر به اپل وفادار هستید و همچنان می خواهید تجربه ردیاب تناسب اندام مناسب برای شنا داشته باشید، اپل واچ اولترا باید مورد علاقه شما باشد. این ساعت هوشمند مجهز به GPS و سلولی برای یک سبک زندگی سخت ساخته شده است. یک قاب تیتانیومی می‌تواند سخت‌ترین فعالیت‌ها را تحمل کند، در حالی که طیف وسیعی از ویژگی‌های ساعت شما را با آماری مانند ضربان قلب به‌روزرسانی می‌کند.

به عنوان یک اپل واچ، Ultra همچنان دارای تمام برنامه ها و قابلیت هایی است که از اکوسیستم iOS انتظار دارید. می توانید تماس بگیرید، پیام بفرستید، ایمیل خود را بررسی کنید و خیلی چیزهای دیگر. از آنجایی که این ساعت از نظر مقاومت در برابر آب 100 متر رتبه بندی شده است، حتی می توانید تمام این کارها را در حالی که در ساحل قدم می زنید، انجام دهید. شناگران تناسب اندام و علاقه مندان به ورزش های آبی، اپلیکیشن ممتاز انحصاری Oceanic+ را که Ultra شما را با متغیر سنج، عمق یاب، محدودیت های رفع فشار، قطب نما و هشدارهای ایمنی به یک کامپیوتر دستگاه تبدیل می کند، دوست خواهند داشت.

Apple Watch Ultra کیفیت بالای ساعت هوشمند اپل را با یک ردیاب تناسب اندام ترکیب می کند که فراتر از یک مانیتور ورزشی ساده است. حسگرهای پیشرفته میزان اکسیژن خون و ضربان قلب را نشان می دهند و یک ردیاب خواب شما را از عادات خوابی که ممکن است بر سلامتی شما تأثیر بگذارد آگاه می کند. Ultra یک بسته کامل است که شما را در ارتباط و مطلع نگه می‌دارد، حتی زمانی که در اعماق زمین حرکت می‌کنید.


10. ساعت سلامتی Samsung Galaxy Watch 5

گلکسی واچ 5 سامسونگ ممکن است ارتقاء عظیمی نسبت به ساعت 4 نداشته باشد، اما همچنان یک گزینه عالی برای ردیاب تناسب اندام مبتنی بر اندروید است. دسترسی به برنامه Samsung Health به شما کمک می کند تا کارهای روزمره خود را مدیریت کنید و ضربان قلب، عادات خواب و موارد دیگر را کنترل کنید. گلکسی واچ 5 برای سبک زندگی شناگران راحت و سبک است.

طرفداران

 • به طور خودکار شنا را به عنوان یک تمرین تشخیص می دهد
 • پایش دقیق ضربان قلب و ردیابی ورزش
 • سبک وزن بدون کاهش اندازه صفحه نمایش

منفی

 • قاب لمسی می تواند مزاجی باشد، به خصوص زمانی که خیس باشد
 • عمر باتری می تواند بهتر باشد
 • برچسب قیمت بسیار بالا است

عمر باتری بهبود یافته گلکسی واچ 5 سامسونگ فقط برای علاقه مندان به ساعت های هوشمند مفید نیست. این به کاربرانی که به تناسب اندام فکر می کنند اجازه می دهد تا از ساعت هوشمند 1.4 اینچی بهره بیشتری ببرند. گلکسی واچ کاملاً بر روی تناسب اندام و ردیابی فعالیت تأکید می کند، به خصوص اگر برنامه Samsung Health را برای نظارت دقیق تر بر نحوه خوابیدن، جزئیات تمرین و موارد دیگر دانلود کنید.

این ساعت دارای مانیتور ضربان قلب، یادآورهای تمرین روزانه و ردیاب ارتفاع است. همچنین می تواند برای ردیابی دقیق حرکات شما بر اساس ورزش های خاص برنامه ریزی شود. این شامل شنا می‌شود، که بخشی از مجموعه تمرینات تشخیص خودکار Watch 5 است. این ساعت هوشمند برای عمق تا 50 متر رتبه بندی شده است، که آن را برای شنای معمولی یا حتی فعالیت های شدیدتر آبی مناسب تر می کند. اگر شما یک شناگر تناسب اندام هستید، دقت ردیاب فعالیت Galaxy Watch 5 می تواند برای قرار دادن ساعت هوشمند در رادار شما کافی باشد.

عملکرد در گلکسی واچ 5 کلیدی است، چه در حال نظارت بر فعالیت خود باشید و چه از اعلان های روزانه خود مطلع باشید. این چیزی نیست که فقط برای ردیابی تناسب اندام خریداری کنید، بلکه دستگاهی همه جانبه است که بسیاری از عملکردهای اندروید شما را به یک پوشیدنی راحت تبدیل می کند. دقت اپلیکیشن Health سامسونگ و نظارت بر فعالیت ساعت، Watch 5 را به گزینه ای جذاب برای یک ساعت هوشمند سازگار با اندروید مناسب برای شنا تبدیل می کند.


بهترین ردیاب های تناسب اندام شنا می توانند فشار را تحمل کنند

جدا کردن ردیاب های استاندارد تناسب اندام و آنهایی که برای شنا مناسب تر هستند، مهم است. در حالی که اولی مطمئناً دارای تعدادی ویژگی است، آنها فاقد آن چیزی هستند که برای سبک زندگی پر آب شما نیاز است – توانایی تحمل فشار. و این به معنای واقعی کلمه است، زیرا مقاومت در برابر آب بر اساس فشار اعمال شده در اعماق خاص درجه بندی می شود. بنابراین، یک ردیاب تناسب اندام که تا عمق 50 متری در برابر آب مقاوم است می تواند در فشار وارد شده در 50 متر زیر سطح زنده بماند.

همانطور که در Fitbit Charge 5، Garmin’s Vivosmart 4 و Amazfit Band 7 مشاهده می شود، حالت های ورزشی مناسب برای شناگران نیز برای بهترین ردیاب ها برای شنا ضروری است. در حالی که ردیاب‌های مقاوم در برابر آب عموماً تمام فعالیت‌ها را پیگیری می‌کنند، دستگاهی با حالت‌های شنا ضربات و سرعت را با دقت بیشتری ثبت می‌کند. ردیاب مانند Fitbit Charge 5 با پر کردن موفقیت‌آمیز شکاف بین ساعت هوشمند و ردیاب تناسب اندام فراتر از آن است. کاملاً متعادل است و هشدارهای تلفن هوشمند را با نظارت بر فعالیت و سلامت یک ردیاب ارائه می دهد.

ردیابی خودکار و نظارت دقیق بر فشار خون و نبض، Vivosmart 4 را به سطح برتر و بدون افزایش قیمت بسیار بالا می برد. ترکیب کیفیت گارمین با ملزومات یک ردیاب تناسب اندام، قیمت را تضمین می کند، اما آمازفیت جایگزینی را ارائه می دهد که راهی برای حفظ کیفیت مشابه و عمدتاً همان درجه دقت با قیمت بسیار قابل دسترس تر پیدا می کند.

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید