درصورتی که تصویر نماد نمایش داده نشد لطفا وارد سایت نماد اعتماد الکترونیک شوید و آدرس فروشگاه را با نشانی mimalls.ir در کادر جستجو وارد کنید. در ضمن برای نمایش نیاز است VPN یا پروکسی شما خاموش باشد.


چرا به می مالز اعتماد کنیم؟

 

  1. سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد:

سایت می مالز با بیش از 3 سال حضور در بازار رقابتی آنلاین همواره تلاش کرده در ارئه بهترین خدمات به مشتریان تلاش کند، زیرا رضایت کاربران در اولویت قرار دارد و برای پیشرفت برندمان بسیار مهم است، اعتماد کاربران را جلب کنیم و هرچه سریع تر تمامی محصولات را به مشتریان خود بسپاریم

نکته: با کلیک بر روی تصویر در بالای صفحه به ادرس نماد اعتماد هدایت می شوید


2. امکان مراجعه حضوری در مرکز فروشگاه

فروشگاه می مالز در جهت تسهیل در ارسال و ایجاد ارتباط بهتر دارای دو شعبه می باشد.

شعبه اول در مرکز کبودراهنگ می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما آدرس و شماره تماس فروشگاه را بیابید و با حضور در فروشگاه از خرید خود اطمینان خاطر داشته باشید. همچنین راه های ارتباطی در پابرگ یا پایینترین قسمت سایت قرار داده شده است.

همچنین مشترکین می توانند به شعبه دوم فروشگاه در تهران مراجعه کنند. شما می توانید از طریق سایت misalam.com راه هایی ارتباطی را بیابید و به صورت حضوری از فروشگاه اقدام به خرید نمایید.


3. برخورداری از درگاه بانک ملت

احتمالا افرادی که سابقه خرید اینترنتی دارند می دانند شرایط استفاده از و برخورداری از درگاه بانک ملت موارد زیر می باشد:

  • داشتن نماد اعتماد الکترونیک
  • عدم تخلف و کلاه برداری
  • و عدم سو سابقه است

 در صورت برقرار نبودن شرایط بالا درگاه لغو می‌گردد.

 

چگونه مطمعن شویم درگاه امن است؟ 

در صورتی که آدرس درگاه با https شروع می شود و علامت قفل را می بینید درگاه آدرس درستی دارد؟


4. فعالیت در سایت ترب

یکی دیگر از شرایط ایمن بودن یک سایت فروشگاهی حضور فعال در سایت ترب می باشد.

سایت ترب به عنوان یک واسط همیشه فروشگاه ها را زیر نظر دارد و در صورت تخلف یا عدم پاسخگویی نمره اعتماد فروشگاه را کاهش می دهد و در صورت تکرار کاملا از لیست خود حذف می کند.

همانطور که می بینید فروشگاه می مالز همواره نمره 5 ستاره و فعالیت نزدیک به 2 ساله در بستر انلاین را دارد و همواره تلاش کرده است بهترین خدمات را ارئه دهد.


5. فعالیت در دیجی کالا تحت عنوان می مالز دیجیتال

می مالز همینطور دی سایت دیجی کالا فعال می باشد و بیشتر محصولات ما در آنجا به فروش می رسد. قوانین فروشندگی دیجی کالا نسبت به فروشندگان بسیار سختگیرانه است و فروشگاه های نامعتبر نمی توانند فعالیت کنند.

می مالز دیجیتال

.