بلاگ, تکنولوژی و لوازم دیجیتال

6 بهترین برنامه کالری شمار در اندروید

بهترین برنامه کالری شمار اندروید 2023

در دنیای پر سرعت امروز، مدیریت سلامتی می تواند چالش برانگیز باشد. خوشبختانه، برنامه‌های کالری شمار اندروید می‌توانند این فرآیند را ساده‌تر کنند. این برنامه ها به شما امکان می دهند کالری دریافتی خود را ردیابی کنید، وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنید و به اهداف تناسب اندام خود برسید. همینطور پیش بهترین ساعت های ورزشی کالری شمار را معرفی کرده ایم.


1. برنامه MYFITNESSPAL

این برنامه می تواند به شما کمک کند کالری روزانه را ردیابی کنید و کالری دریافتی توصیه شده را به شما نشان می دهد. رابط کاربری ساده و قابل درک است و صفحه اصلی تصویر واضحی از میزان کالری مصرفی شما در روز را نشان می دهد.

این برنامه همچنین کالری باقیمانده در روز و میزان کالری که می توانید با ورزش بسوزانید را نشان می دهد. می‌توانید داده‌های تناسب اندام خود را از سایر دستگاه‌ها یا برنامه‌های ردیابی تناسب اندام همگام‌سازی کنید. ردیابی کالری با افزودن مواد غذایی در MyFitnessPal بسیار آسان است، به لطف پایگاه داده عظیمی که حاوی اطلاعات بیش از 11 میلیون غذا است.

برنامه MYFITNESSPAL

کاربران حتی می توانند دستور العمل ها را دانلود کنند یا غذاها و غذاهای سفارشی ایجاد کنند. ما همچنین این ویژگی را دوست داشتیم که اقلام غذایی را به‌عنوان موارد دلخواه برای ثبت راحت ثبت کند. MyFitnessPal همچنین دارای بارکد اسکنر برای ورود اطلاعات تغذیه ای غذاهای بسته بندی شده است.

نمودار دایره ای ردیابی کالری های شما را آسان می کند، همراه با گزینه ای برای اضافه کردن یادداشت ها یا ثبت نحوه پیش رفت یا احساس شما. با این حال، پس از آزمایش ما، برخی از مشکلات همگام‌سازی بین Google Fit و برنامه را پیدا کردیم، زیرا مراحل اغلب به درستی همگام‌سازی نمی‌شدند، بنابراین بر کالری شمار تأثیر می‌گذاشت.

مزایا:

 • کتابخانه عظیم اطلاعات مواد غذایی
 • همراه با اسکنر بارکد
 • تناسب اندام هدایت شده را با طرح حق بیمه ارائه می دهد

معایب:

 • گاهی اوقات، همگام سازی داده ها با برنامه های تناسب اندام شخص ثالث ممکن است به درستی کار نکند

2. برنامه LIFESUM

برنامه Lifesum گزینه ای را برای ردیابی کالری ها و ماکروهای شما ارائه می دهد. جدای از آن، می توانید در مورد سالم یا نامتعادل بودن غذای خود رتبه بندی دریافت کنید.

همراه با ردیابی کالری، می توانید میزان مصرف آب را نیز پیگیری کنید و اطلاعاتی در مورد بدن و الگوهای تمرینی خود اضافه کنید تا اهداف روزانه را بر اساس آن تنظیم کنید. همه این ویژگی ها از طریق یک رابط کاربری بسیار زیبا معرفی شده اند که در آن اطلاعات کالری دریافتی خود را در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد.

برنامه کالری شمار اندروید LIFESUM

همراه با دریافت دستی، Lifesum همچنین به شما امکان می دهد بارکد را اسکن کنید تا اطلاعات را اضافه کنید. تاکنون تمامی این ویژگی ها به صورت رایگان قابل دسترسی هستند. برنامه ممتاز شامل ویژگی هایی مانند دستور العمل های مبتنی بر رژیم غذایی شما، بینش عمیق تر در مورد کالری دریافتی شما و محتوای آموزشی در مورد بهبود سبک زندگی شما است. در حالی که بسیاری از ویژگی ها وجود دارد، برنامه پریمیوم هنوز گران تر از رقبا است.

مزایا:

 • رابط کاربری ممتاز و زیبایی شناختی
 • ردیاب مصرف آب
 • امکان همگام سازی داده های تمرینی

منفی:

 • طرح پریمیوم می تواند برای بسیاری گران باشد

3. برنامه FATSECRET

نسخه رایگان دارای تمام ویژگی های لازم از جمله دفترچه خاطرات غذایی، پایگاه داده تغذیه، دستور العمل ها، امکان افزودن گزارش ورزش، نمودار وزن، گزینه اضافه کردن یک مجله و امکان اسکن بارکد برای تخمین کالری غذاهای بسته بندی شده است.

پس از باز کردن برنامه، میزان کالری دریافتی و تجزیه کربوهیدرات، پروتئین و چربی را مشاهده خواهید کرد. ما همچنین نمای خلاصه ماهانه را دوست داشتیم که کل کالری مصرفی را بر اساس هر روز و میانگین ماهانه نشان می دهد. این یک ویژگی بسیار خوب برای کسانی است که با دیدن پیشرفت خود انگیزه پیدا می کنند.

برنامه ورزشی اندروید FATSECRET

علیرغم علامت زدن تمام کادرها برای تبدیل شدن به یکی از برنامه‌های کالری‌سنج رایگان، FatSecret موقعیت خود را با ارائه توانایی ارتباط با جامعه و به اشتراک‌گذاری داستان‌ها یا دستور العمل‌ها برای سفر سالم شما بیشتر افزایش می‌دهد. علاوه بر این، چالش‌هایی وجود دارد که در آن می‌توانید چالش‌های غذایی ایجاد کنید یا در آن شرکت کنید.

در حالی که Fatsecret اشاره می کند که این برنامه 100٪ رایگان است، برای لذت بردن از ویژگی هایی مانند برنامه غذایی سفارشی، ردیاب مصرف آب و موارد دیگر باید حق بیمه پرداخت کنید. ما متوجه شدیم که این کمی از آنچه این برنامه تبلیغ می کند گمراه کننده است.

مزایا:

 • نسخه رایگان ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد
 • با مردم در سراسر جهان تعامل داشته باشید
 • همراه با اسکنر بارکد

معایب:

 • برنامه کاملاً رایگان نیست همانطور که تبلیغ می شود
 • رابط کاربری می‌توانست بهبود یابد

4. برنامه MYNETDIARY

MyNetDiary یک رابط کاربری ساده، آسان برای استفاده و رنگارنگ ارائه می دهد. راه اندازی برنامه مشابه سایر برنامه های کالری شمار است. با افزودن اطلاعات شخصی خود از جمله قد، وزن و وزن مورد نظر، یک حساب کاربری رایگان راه اندازی خواهید کرد.

همچنین می توانید میزان وزنی که می خواهید در هفته کم کنید را انتخاب کنید. می توانید ردیابی کالری را شروع کنید. این برنامه یک آموزش سریع برای کسانی که تازه با ردیابی کالری آشنا هستند ارائه می دهد که به نظر ما بسیار مفید است. ثبت اطلاعات شما، مانند غذا، مصرف آب و ورزش، آسان است.

برنامه MYNETDIARY

ممکن است غذاهای محلی و محلی زیادی نداشته باشد، اما می توانید به راحتی غذاهای سفارشی اضافه کنید. همچنین یک بارکد اسکنر برای علاقه مندان وجود دارد. MyNetDiary همچنین دارای یک سیستم امتیازدهی غذایی است که غذای شما را درجه بندی می کند. این به شما تمام مواد مغذی را که جداگانه مصرف کرده اید نشان می دهد.

جدا از برنامه ریزهای غذایی معمولی و برنامه های رژیم غذایی موجود در برنامه های پریمیوم سایر ردیاب های کالری، MyNetDiary حتی فشار خون و ردیابی کلسترول را نیز دارد. اگر به این ویژگی علاقه مند هستید، طرح Premium ممکن است ارزش آن را داشته باشد. در مورد دیگران، ممکن است کمی گران باشد.

مزایا:

 • رابط کاربری جذاب
 • دارای سیستم امتیازدهی غذا
 • توانایی ردیابی فشار خون و کلسترول

معایب

 • طرح های پرمیوم کمی گران هستند

5. برنامه کالری شمار LOSE IT!

فرآیند راه اندازی می تواند آنقدر طولانی شود که برخی ممکن است انگیزه ردیابی کالری دریافتی خود را از دست بدهند. با این حال، اگر تصمیم دارید با اضافه کردن تمام جزئیات مورد نیاز به جلو حرکت کنید، خوشحال خواهید شد.

در حین راه‌اندازی، گزینه‌ای برای انتخاب روزی که می‌خواهید در آن “استراحت کنید” نیز پیدا کردیم. این یک افزونه خوب است که به افراد اجازه می داد بر اساس آن برنامه ریزی و برنامه ریزی کنند. همچنین گنجاندن روزه متناوب وجود دارد.

برنامه کاهش وزن اندرویدی LOSE IT!

صفحه اصلی تمام اطلاعات لازم از جمله کالری دریافتی و مواد مغذی مصرفی شما را نشان می دهد. این برنامه دارای یک پایگاه داده جامع مواد غذایی است و همچنین دارای بارکد اسکنر برای غذاهای بسته بندی شده است. Lose It همچنین چالش هایی را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد در چالش های غذایی شرکت کنند یا حتی می توانید خودتان آن را بسازید.

مزایا:

 • رابط کاربری حرفه ای
 • همراه با رژیم متناوب
 • چالش ایجاد کنید یا در آن شرکت کنید

معایب:

تنظیمات اولیه طولانی است


6. برنامه YAZIO FOOD & CALORIE COUNTER

YAZIO یک فرآیند راه اندازی طولانی دارد که ما آن را مفید نمی دانیم. این فرآیند با درخواست از ما برای دادن اطلاعات در مورد خود شروع می‌شود و بعداً ادامه می‌یابد تا مطمئن شویم که چگونه کالری را دنبال می‌کردیم و از چه راه‌هایی پیروی می‌کردیم. با این حال، کالری شمار یک ویژگی بسیار خوب است. اسکنر بارکد داخلی نیز یک مزیت است.

در صورت نیاز، کاربران می توانند اهداف کالری را سفارشی کنند و با افزودن فعالیت های بدنی شما، آن را بهتر کنند.

برنامه YAZIO FOOD & CALORIE COUNTER

علاوه بر این، با YAZIO Pro، دستور العمل های بیشتری دریافت می کنید و داده ها را از Apple Health و سایر برنامه ها همگام می کنید. با این حال، ممکن است قیمت برای برخی از کاربران کمی بالاتر باشد.

مزایا:

 • پایگاه داده بزرگ برای اقلام غذایی ایالات متحده
 • دارای اسکنر بارکد
 • همگام سازی با برنامه های شخص ثالث

معایب:

 • نسخه پرو گران است
 • فرآیند راه اندازی طولانی

author-avatar

درباره مهدی نجاری

من مهدی نجاری هستم متولد سال 1369. با تاسیس سایت فروشگاهی می مالز در سال 1389 شروع به فعالیت در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی و سئو سایت و نوشتن محتوا کردم. رشته دانشگاهی من مترجمی زبان انگلیسی بود و به من در رسیدن به اهداف یادگیری در زمینه دیجیتال مارکتینگ کمک کرد. اکنون پروژه های مختلف سئو سایت و نویسندگی را به اتمام رسانده ام و یا در حال انجام هستند. در ضمن وب سایت شخصی خودم رو می تونید در پایین مشاهده کنید. https://kabodseo.ir/

دیدگاهتان را بنویسید